Nauji namai – tai visada nauja pradžia. Naujos galimybės. Tai tarsi starto aikštelė viskam, apie ką svajojate, ko siekiate, kaip ketinate gyventi.

Visko, žinoma, nenumatysi. Bet esminius punktus užsitikrinti galite:

  • susikurti jaukią kasdienybę šiltame naujame name;
  • gyventi visai šalia miesto centro;
  • turėti kaip tik tiek erdvės, kiek Jums reikia;
  • gerti rytinę kavą balkone arba terasoje;
  • prisijaukinti savo voveraitę Šeškinės oze.
Išsirinkite butą

Šeškinės 55 projektą vysto UAB „Rinvest“. Su „Rinvest“ paprasti kvadratiniai metrai tampa nepaprastais namais. Mes – nekilnojamojo turto vystytojai, nuo 2012 metų kuriantys projektus, kuriuose gyvenate taip, kaip svajojote.

Daugiau informacijos apie kitus vystomus projektus: www.rinvest.lt

ŠEŠKINĖS 55 – tai nedidelis penkiaaukštis A+ klasės pastatas. Jį projektuodami, mes galvojome apie žmones, kurie ieško jaukumo, komforto ir ekonomiškumo. Dar mąstėme apie gyvenimo kokybę, kuri būtų realiai prieinama ir džiugintų Jus kasdien daugelį metų.

Čia tik 25 butai, viena laiptinė, todėl tikėtina, kad labai greitai pradėsite sveikintis su kaimynais ir tikrai turėsite iš ko pasiskolinti druskos ar kamščiatraukį. O gal net kažkurį pasikviesite į terasą sužaisti šachmatų partijos. Arba į balkoną pažiūrėti pražydusios pelargonijos.

Maloni smulkmena, kuri kuo toliau, tuo labiau džiugina ir nebeatrodo smulkmena – grindinis šildymas visuose butuose.

Visų automobiliai be konfliktų sutilps kieme ir požeminėje stovėjimo aikštelėje.

Dviračiui, slidėms, vežimėliui ir kitoms Jūsų brangenybėms saugiai sudėti įrengėme po sandėliuką kiekviename aukšte. O visam turtui gabenti aukštyn žemyn yra liftas.

Butai name skirtingų dydžių, nuo mažo ekonomiško  35 m2 kambario savarankiško gyvenimo pradžiai iki erdvaus  62 m2 šeimos būsto.

Vieta mieste

Vieta mieste

ŠEŠKINĖS 55 – tai visų pirma adresas, vieta. Šeškinė – vienas didžiausių Vilniaus mikrorajonų, skaičiuojant pagal gyventojų skaičių. Tai kaip visiškai autonomiškas miestelis beveik miesto centre, su nuosavu paštu, poliklinika, darželiais ir mokyklomis, turgais ir parduotuvėmis, pramogų, sporto ir verslo centrais.

Šeškinės mikrorajoną į dvi dalis dalija Ukmergės magistralė. Dėl jos, o taip pat dėl labai patogaus ir lengvo susisiekimo visomis kryptimis miesto viešuoju transportu, galime sakyti, kad „visi keliai veda į Šeškinę“.

Vietovės padėtis mieste įdomi ir gamtiniu požiūriu dėl reto geologinio darinio – ozo. Tai tirpstančių ledynų suformuotas daugiau negu kilometro vingiuotas kalvagūbris, kuris baigiasi nedideliu Šeškiuko ežerėliu. Vaikščiodami ar bėgiodami oze šeškų gal ir nepamatysite, bet galite sutikti ežių, voverių, išgirsti stuksenant genį, suokiant lakštingalas.

Tai yra tai, ko mums pavydi Vakarų Europos sostinių gyventojai – iškylų į gamtą miesto centre!

Tik 25 butai. Galbūt vienas iš jų – Jūsų būsimi namai?

Paskambinkite ir pasikalbėkime.

Ačiū. Su Jumis susisieksime.